ENEFIT 24 VALANDŲ ELEKTROMOBILIŲ VARŽYBOS

Pirmųjų Lietuvoje elektromobilių varžybų organizatoriai pristato dar vieną projektą – pirmą kartą Lietuvoje startuosiančias 24 valandų elektromobilių lenktynes. Jos vyks 2022 spalio 21-22 dienomis Kuršėnų autodromo trasoje.

Tai naujovė ir Baltijos šalyse. Tiesa, 2016 metais 12 valandų elektromobilių varžybas organizavome Parnu trasoje Estijoje, bet jose varžėsi tik 3 Nissan Leaf automobiliai.

24 valandų automobilių varžybų pasaulyje nėra labai daug, o mūsų regione tokio renginio dar nebuvo.

Šio renginio tikslas nėra maksimalus greitis. Varžybų dalyviai per 24 valandas turės įveikti kuo didesnį trasos ratų skaičių, kartu įvertinant įkrovimo trukmę, pačio automobilio efektyvumą ir kitus veiksnius.

Šios lenktynės, tai automobilių renginys, skirtas pademonstruoti, reklamuoti ir įtvirtinti elektromobilius kaip kasdieninę transporto priemonę, tinkančią ir automobilių sporto varžyboms, Mes esame tvaraus automobilių sporto pionieriai Lietuvoje ir norime skatinti klimato apsaugą, padėti mobilumo infrastruktūros pertvarkai.

ENEFIT 24H EV RACE nėra jau vykstančių elektromobilių varžybų evoliucija. Pastarasis renginys išliks ir toliau džiugins mūsų bendruomenę, kvies pažinti Lietuvą, pristatys naujausius elektromobilius ir kasmet testuos įkrovimo infrastruktūrą.

ENEFIT 24H EV RACE bus ištvermės išbandymas ne tik elektromobiliams, bet ir vairuotojams. Tuo pačiu, tai bus puiki vieta visą parą pabendrauti elektromobilumo vienminčiams.


ENEFIT 24H EV RACE pristatymas dalyviams.pdf
ENEFIT 24H EV RACE taisyklės 1.2.pdf
ENEFIT 24H EV RACE paraiška.pdf
ENEFIT 24H EV RACE paraiškos priedas 1.pdf